طراح پاراگلایدرکیست؟

ارنست استروبل سر طراح و يكي از مؤسسين شركت يوترن #U_TURN، متولد 1965 در مونیخ، یکی از عوامل موثر در پاراگلایدر در دنيا است.ارنست به عنوان قهرمان اروپایی و معاون جهانی، "the sailplane" یکی از موفق ترین خلبانان تاریخ آلمان است.
از سال 1989 تا 1995 او خلبان حرفه ای و سرپرست توسعه شركت UP بود.

از سال 1992 او به عنوان DHV-testpilot تست پايلوت کار کرد، مسئول نظارت بر «Gütesiegelprüfungen» (گواهینامه) بود.

1989 - 1995 استروبل عضو تیم آلمان و از سال 1996 تا 2002 خلبان حرفه ای و رئیس توسعه AiREA بود.

يقيناً استروبل يكي از بهترین توسعه دهندگان پاراگلایدر در جهان است. او به عنوان یک فرد تحصیل کرده با اشتیاق بیشتر نسبت به هر کس دیگری کار می کند. مردم درباره استروبل می گویند، او قادر به دیدن جریان هوا است.او همچنين برنامه نویسی (نرم افزار کامپیوتر )بسيار هوشمند است ،  معروف است كه او در ساخت پاراگلايدر شبيه ساخت موسيقي با عشق و ظرافت كار مي كند. استروبل گلايدرهاي جهانی ارائه می دهد این "سحر و جادو" است برای کسانی که تفاوت هاي كوچك را درك مي كنند.

استروبل می داند "اغلب تنها چیزهای کوچک تفاوت های زیادی ايجاد مي كند ."
به همین دلیل او بسياردقیق کار می کند. گلایدر ها در اصول فیزیکی یکسان هستند، اما تفاوت های مختلفی در پيشرفت و رشد وجود دارد. "من همیشه دانش فنی جدید را از یک بخش به سوی دیگر می آورم. "

هوش و قدرت درك بالا از پاراگلايدر و استفاده از آخرین نرم افزار طراحی (نرم افزار Strobl كه توسط خود استروبل كه يك برنامه نويس كامپيوتر است توليد شده است )اغلب به نوآوری هایی مانند سیستم AFS کمک می کند.

اختصار "Automatic Flight Stabilisation" است که به یک حلقه بزرگ در ایمنی و راحتی پاراگلايدر منجر شده است. برنامه های شبیه سازی و نرم افزار CAD، که بخشی از آنها فقط برای استفاده از U-Turn طراحی شده اند، تضمین می کنند که U-Turn همواره در اختیار تکنولوژی توليدپارا گلایدر است.

در سال 2004 طراح ارنست استروبل G-Force را ساخت که اولین پاراگلايدر مدرن است. این یک نقطه عطف در طراحی بال های آکرو است. G-Force اولین بالي بود که توانست مانور ریتمیک ست به اينفينتي را انجام دهد. از آن به بعد، U-Turn مجموعه ای از پارا گلایدر های موفقیت آمیز از قبیل تریلر را ، منتشر کرد. ارنست استروبل همچنین بال های آکرو برای تولید کنندگان دیگر، از جمله Emilie براي AirG،  Twister برای APCO، Buzzard براي Skyline و غیره طراحی کرده است.

 

جهت خریداری پاراگلایدر، به صفحه خرید پاراگلایدر مراجعه فرمایید.