هارنس ابتدایی


کمی صبر کنید...

هارنس وودی ولی اکسنس

38,700,000 تومان

یک هارنس ساده، تمیز و بسیار ایمن، ایده آل برای مبتدیان.EXENSE هارنس است که به طور خاص برای خلبانان تازه کار طراحی شده است، بنابراین ما یک محصول ساده، تمیز و ایمن ایجاد کردیم که راحتی را با جزئیات و پرداخت عالی فراهم می کند. تنظیم آن آسان و سریع است و بنابراین برای استفاده ایده آل است. ● جیب های جانبی در بافته های الاستیک.● جیب سمت راست شامل ظرفی است که مخصوص رادیو طراحی شده است.● برای مقاومت بهینه در برابر سایش در برابر زمین، قسمت پایینی مهار تقویت شده است.● یک سوت برای جلب توجه به عنوان بخشی از سگک بند سینه الاستیک تعبیه شده است.● چتر ذخیره در زیر صندلی قرار دارد.●


آلتوس

47,400,000 44,200,000 تومان

ALTUS با تنها 3.5 کیلوگرم وزن فوق‌العاده سبک، فوق‌العاده راحت و برای کلاس خود، دارای سطح ایمنی منحصربه‌فردی است: زیر صندلی یک کیسه هوای از پیش باد شده آماده برای عمل وجود دارد. این کیسه هوا با استفاده از مش فوم بادوام شکل گرفته است. هنگامی که در هوا قرار می گیرد، کیسه هوا از پشت خلبان نیز پشتیبانی می کند.


آر-ایکس-4

67,800,000 تومان

RX4 تمام خلبانانی را هدف قرار می دهد که به دنبال یک مهار اسپرت با راحتی و ایمنی بسیار بالا هستند. این برای مبتدیان پرواز، خلبانان تفریحی و همچنین خلبانان مسیر جاه طلبی که یک مهار نشسته را ترجیح می دهند مناسب است.


آیتوس

47,900,000 41,900,000 تومان

ITUS - بهینه سازی شده تا هسته3.7 کیلوگرم (سایز M) تخته صندلی لانه زنبوری I محافظ SAS-TEC + ایربگ از پیش پر شده با سیستم 3 محفظه. ITUS یک مهار قابل برگشت کاملاً همه کاره و سبک وزن با تخته صندلی، کیسه هوا و محافظ SAS-TEC است. در صورت نیاز، کوله پشتی را می توان به طور کامل جدا کرد. همیشه در کشتی: بخش اضافی ایمنی.


دسته‌بندی