بایگانی نوشته‌ها


## پاراگلایدر در ایران: پروازی در آسمان‌ ایران

## پاراگلایدر در ایران: پروازی در آسمان‌ ایران

پاراگلایدر به عنوان یکی از ورزش‌های هوایی محبوب، در سال‌های اخیر در ایران به شکل چشمگیری رواج یافته است. این ورزش، فرصتی فوق‌العاده برای افرادی است که به دنبال تجربه‌ی پرواز و حس آزادی در آسمان هستند. در این مقاله، به بررسی وضعیت پاراگلایدر در ایران، تاریخچه‌ی آن، جامعه‌ی پاراگلایدر ایران و همچنین چالش‌ها و موفقیت‌های آن می‌پردازیم.

اختراع پاراگلایدر: پریدن به سبک جدید

اختراع پاراگلایدر: پریدن به سبک جدید

در دهه‌های اخیر، پاراگلایدر به عنوان یکی از اسباب بازی‌های هوایی محبوب به شمار می‌رود. این وسیله هیجان‌انگیز و پرماجرا، امکان پرواز فراگیر و دیدن دنیای پیرامون از آسمان را برای ما فراهم می‌کند. اما چگونه این وسیله نوین اختراع شد؟ در این مقاله به بررسی ریشه‌ها و فرآیند اختراع پاراگلایدر خواهیم پرداخت.

معرفی 7 پاراگلایدر کلاس A برتر دنیا در سال 2023

تکنولوژی طراحی و ساخت پاراگلایدر ها در سالهای اخیر رشد چشم گیری داشته و این موضوع باعث شده پاراگلایدرها روز به روز   امن تر  شوند و در کنار آن کارایی بهتری داشته باشندو شاید بتوان گفت یک پاراگلایدر کلاس B حال حاضر کارایی در حد یک پارگلایدر کلاس C در۱۶ سال پیش  را داراست. در این مقاله سعی داریم ۷ پاراگلایدر برتر را به شما معرفی کنیم. این یک بررسی بر اساس داد های شرکت ها سازنده و باز خورد و رضایت خلبانان است .

کلاس بندی بال پاراگلایدر

کلاس بندی بال پاراگلایدر

دو نوع استاندارد کلاس بندی اصلی برای پاراگلایدر وجود دارد1-کلاس بندی  طبق EN استاندارد اتحادیه اروپا2-کلاس بندی  طبق DHV  استاندارد آلمان یا LTFاستاندارد EN در بال پاراگلایدر

درباره‌ی نویسنده
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...