بیون2

BION 2

از {{model.count}}
169,600,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ is
رنگ is را انتخاب کنید.
اندازه
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مانند مدل قبلی خود، BION 2 خلبانان حرفه ای پشت سر هم و همچنین خلبانان تفریحی مشتاقی را که می خواهند زیباترین لحظات خود را به اشتراک بگذارند هیجان زده می کند. بلند شوید، لذت ببرید، با خیال راحت فرود بیایید: BION 2 یک شریک قابل اعتماد است که مسئولیت خود را جدی می گیرد. با حداکثر عملکرد، هرگز شما یا مسافرتان را ناامید نمی کند.

ویژگی های برخاستن و فرود عالی. مانند مدل قبلی، BION 2 دارای ویژگی های پرتاب عالی است. فقط یک کشش سبک لازم است تا سایبان به صورت کنترل شده و یکنواخت از بالای خلبان و مسافر بالا برود. در مقایسه با مدل قبلی، این پشت سر هم به دلیل طراحی جدید بال و پیکربندی بهینه ترمز، برای فرود راحت تر است. در مرحله فرود نهایی، بال هر ورودی ترمز را تبدیل می کند و جرقه ایمن و کنترل شده را تضمین می کند.

حداکثر پتانسیل و سرگرمی. هندلینگ دقیق BION 2 به این معنی است که اندکی ورودی ترمز منجر به واکنش دلخواه می شود. به لطف سفر قابل توجه تریم و محدوده سرعت وسیع حاصله، بال دقت خود را در کل محدوده وزنی 120 کیلوگرم تا 225 کیلوگرم حفظ می کند. این تعادل از ویژگی های پرواز، همراه با عملکرد عالی، فرصت های جدیدی را برای خلبانان بین المللی فراهم می کند.

برای هر اتفاقی آماده است. هر کسی که به صورت پشت سر هم پرواز می کند مسئولیت بزرگی بر عهده دارد. تقاضای شما برای درجه بالایی از ایمنی با BION 2 برآورده می شود. ما با آزمایش آن بیش از تست های گواهینامه مورد نیاز مطمئن شدیم که BION 2 "استاندارد NOVA" است و می توانیم بالاترین درجه ایمنی غیرفعال را تضمین کنیم. این ایمنی بالا استانداردها باید برای همه خلبانان پشت سر هم رویایی باشد.

اندازه
M-L
رنگ
قهوه ای-مغزپسته ای-آبی نفتی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...