بایگانی نوشته‌ها


کنترل پاراگلایدر: پیدا کردن نقطه استال خود

کنترل پاراگلایدر: پیدا کردن نقطه استال خود

اگر به اشتباه به زمین نزدیک شوید، القای نقطه استال می‌تواند خطرناک باشد، اما پرواز بدون اینکه بدانید نقطه استال شما کجاست، خطرناک است.به همه ما در کلاس پرواز اصول اولیه آموزش داده شده است:بال خود را متوقف نکنید، سرعت خود را در تمام مراحل فرود بالا نگه دارید و هرگز با ترمزهای سنگین پرواز نکنید.این مطمئناً ایده خوبی است، به خصوص هنگام یادگیری، اما در مواقع اضطراری چه اتفاقی می افتد؟

اتصال بال

اتصال بال

کانکتورهای این دسته دارای مجموعه ای از کاربردهای مختص خود هستند که باید رعایت شود. برای مثال، از کارابین‌هایی که برای استفاده از پاراگلایدر انفرادی طراحی شده اند، برای استفاده از پاراگلایدر تندم استفاده نکنید، مانند اتصال رایزرهای بال تندم به اسپریدرها. پ.ن: این مقاله برای کمک به شما در انتخاب آگاهانه کانکتورهایی که استفاده می کنید طراحی شده است. این یک تحلیل جامع نیست، بنابراین جنبه‌های جزیی‌تر مثل سایش، مکانیسم‌های آسیب و خستگی فلز کنار گذاشته شده‌اند.

انتخاب کارابین مناسب

انتخاب کارابین مناسب

با انواع مختلف و مدل‌های مختلف کارابین‌ها برای اتصال بال، کمکی یا اسپید سیستم، مهم است که کارابین مناسب را برای پرواز خود انتخاب کنید و با استفاده‌ای که از آن می‌کنید مطابقت داشته باشد. به ویژه، اتصال ما به بال خود از هارنس، سنگ بنای پرواز ایمن است. اگر هر یک از این اتصالات شکست بخورد، ما با مشکل بزرگی روبرو هستیم. در این سری از مقالات، روش‌های اتصال را بررسی می‌کنیم، در مورد مزایا و معایب آن‌ها صحبت می‌کنیم، و به شما در انتخاب کارابین‌های مناسب کمک می‌کنیم. درک این نکته مهم است که برخلاف سوالی که این روزها در فضای مجازی تکرار می‌شود واقعا نمی‌توان روشی را به عنوان بهترین روش معرفی کرد. این مسئله حاصل در نظر گرفتن چند عامل برای هر شخص است.

محدوده وزن پاراگلایدر: اعداد

محدوده وزن پاراگلایدر: اعداد

بهترین گلایدر جهان اگر اندازه مناسب شما نباشد، برای شما فایده ای ندارد. ما نحوه محاسبه تقسیمات وزنی تولیدکنندگان مختلف را توضیح می دهیم.در مقاله پاراگلاید: محدوده وزن و بارگیری بال (بخشی از سری انتخاب پاراگلایدر مناسب) به نحوه تأثیر بارگیری بال بر سرعت، ایمنی، هندلینگ و عملکرد به دقت نگاه کردیم. اکنون به بررسی اعداد می پردازیم تا به شما در انتخاب اندازه مناسب بال برای نیازهای خود کمک کنیم.

بررسی کتاب «راهنمای مبتدی برای کوهنوردی و پرواز با پاراگلایدر».

بررسی کتاب «راهنمای مبتدی برای کوهنوردی و پرواز با پاراگلایدر».

The Beginner's Guide to Hike & Fly – a paragliding book on walking' کتابی از Aimilios Apostolopoulosنقد کتاب توسط Kinga Masztalerzکینگا یک خلبان و ماجراجوی جهانی پاراگلایدر کوهستانی مستقر در نیوزیلند است که متخصص در ول-بیواک و کوهنوردی و پرواز چند روزه است. او یک ورزشکار Red Bull X-Alps، قهرمان نیوزلند و دارنده دو رکورد مسافت است که لطف کرد و کتاب Aimilios را برای ما بررسی کرد.

پاراگلایدر:محدوده   وزن و انتخاب بال با سایز مناسب

پاراگلایدر:محدوده وزن و انتخاب بال با سایز مناسب

بهترین پاراگلایدر جهان اگر مناسب وزن شما نباشد برای شما فایده ای ندارد! درسومین مقاله از سری مقالات انتخاب پاراگلایدر مناسب، به محدوده وزن پاراگلایدر و تأثیر بارگیری بال بر عملکرد، پایداری و هندلینگ و نحوه تصمیم‌گیری بهترین گزینه برای شما نگاه می‌کنیم.

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...