آستریون ال-تی

Asterion LT

از {{model.count}}
200,200,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
اندازه
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ASTERION LT برای خلبانانی است که می خواهند بدون بالاست اضافی به ماجراجویی های دو نفره بروند. بنابراین، دو سرنشینه انعطاف‌پذیر حوزه‌های کاربردی بی‌شماری را با عملکرد بالا ارائه می‌دهد.

ستاره در میان تاندم های آسان

لحظات ماجراجویی خود را با اولین گلایدر پشت سر هم سبک وزن با گواهی LTF-A به اشتراک بگذارید. ASTERION Light Tourismo مفهوم ساده‌سازی را نیز به کلاس دو سرنشینه می‌آورد و همچنان سرعت بالایی در انبار دارد. هندلینگ اسپورت با رفتارهای شیرین پرواز با حداقل حجم بسته مطابقت دارد. این مخلوط زمینه های کاربردی بی شماری را برای خودروهای سبک دو نفره فراهم می کند. از یک خانواده عالی تا یک همراه سازش ناپذیر برای کارهای کوهستانی و سفرهای دو نفره. مفهوم ساده سازی در حال حاضر در راه اندازی شروع می شود. این خودروی سبک وزن دو نفره تقریباً در هر شرایطی می تواند پرواز کند و لحظات خوشی را در هوا نوید می دهد.

ایمنی غیرفعال سازش ناپذیر راحتی بالایی را در پروازهای طولانی مدت و دو نفره فراهم می کند. ASTERION LT مستقیماً به کنترل پالس ها واکنش نشان می دهد و هندلینگ بسیار دقیقی را ارائه می دهد. این در هنگام اوج گرفتن در بادهای کناری آرام و همچنین هنگام مرکزیت در حرارتی قابل درک خواهد بود. در نتیجه پالس‌های فرمان بسیار پایین می‌مانند و بیشتر به یاد هندلینگ یک بال انفرادی می‌پردازند. بال که شرایط کامل یک گلایدر خانواده را برآورده می کند. همچنین محدوده وزن با هدف حداکثر انعطاف پذیری در مورد مسافران است.

طراح ارشد ارنست استروبل در طراحی ASTERION LT به مفهوم اولیه کارآمد Eternity اعتماد دارد و این همان چیزی است که به این بال ویژگی های شیرین مزاج آن را می دهد. شکل دهی سه بعدی و پیش تنیدگی بهینه بال، جریان کاملی را در اطراف بال ایجاد می کند و سیستم دماغه مشخصات دقیق (PPN) جریان ورودی بهینه را در اطراف پروفیل فراهم می کند. Miniribs و Brake Gathering System (BGS) به پروفیل کمک می‌کند تا در لبه‌های انتهایی وفاداری بیشتری داشته باشد و در نتیجه پالس‌های فرمان را دقیقاً به بال منتقل کند. یک مفهوم خط بسیار مستقیم با خطوط اصلی چند نمای کلی و جهت گیری خوبی با سطوح خط در هنگام راه اندازی ارائه می دهد. رایزرها مجهز به تریمرهای کارآمد هستند که
بال چابک را 13 کیلومتر در ساعت شتاب می دهد.

ساخت و ساز سبک زمانی هوشمند است که از مواد مناسب در مکان های مناسب استفاده شود. بنابراین به طور انتخابی از استحکام مختلف مواد از مواد برتر Dokdo 30 و 20 و همچنین Skytex 27 برای وزن عملکرد بهینه با طول عمر بسیار بالا و وفاداری فرم استفاده شده است. که حداکثر دوام را با مدیریت بهینه وزن تضمین می کند. وزن کم گلایدر خود انرژی کمتری ذخیره می کند و در نتیجه رفتار شیرین مزاج را تسهیل می کند. همه مواد تحت معیارهای سخت برای دوام طولانی مدت آزمایش شدند.

اندازه
9-35
رنگ
01

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...