توین فورث آر-ای-4

TwinForce RE4

از {{model.count}}
217,700,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
اندازه
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

TWINFORCE RE4 برای خلبانان باتجربه ای طراحی شده است که می خواهند به مسافران خود دسترسی به بعد جدید و جذابیت آکروباتیک پاراگلایدر را بدهند.

آکرو دو نفره – قدرت اضافی برای پویا به توان دو نفره

به عنوان پیشگام نوآوری، U-Turn دارای یک سنت دیرینه برای بازتعریف دائمی محدودیت های پروازی است. هیچ بال دیگری به اندازه اولین پاراگلایدر پشت سر هم در سراسر جهان، Twinforce، چنین چیزی را ثابت نمی کند. دو برنده جام جهانی، پال و گابور، اولین نمایش جهانی را اجرا کردند و برای اولین بار با بال هواپیمای Infinity Tumbling دو نفره را پرواز کردند. بال نوآورانه یک ضربه فنی استادانه است و تاریخ ساز است - اکنون زمان آن فرا رسیده است که معجزه افسانه ای افسانه ای را راه اندازی کنیم و آن را به سطح بعدی ببریم.

دانش تجربی پایان ناپذیر به عنوان رهبر بازار جهانی در زمینه آکروباتیک همراه با یافته های مستمر از بالای رقابت، توسعه را ممکن کرد. پس از ساعت‌های بی‌شماری تویین‌فورس و هزاران جستجوی بی‌نهایت، تعداد بی‌شمار یافته‌های جدیدی که به دست آمد در نسل جدید TWINFORCE RE4 گنجانده شد. RE4 مخفف نسخه 4 است و پویایی سازش ناپذیر را با مدیریت ساده ارائه می دهد.

تقاضا برای گلایدر به دلیل نیروهای بسیار بالایی که بر مواد وارد می شود بسیار زیاد است. از طریق یک طرح هوشمند از نقاط اتصال خط، بار سطح بیشتر بهینه شده و به طور مساوی توزیع می شود. همه سلول ها به طور جداگانه متصل می شوند و چندین بار تقویت می شوند. اما همچنین در کنار لبه‌های جلویی، نوارهای تقویت‌کننده دوخته شده اتصالات سلولی، دوام را در قسمت بسیار تحت فشار بال تضمین می‌کند.

TWINFORCE RE4 برای خلبانان باتجربه ای طراحی شده است که می خواهند به مسافران خود دسترسی به بعد جدید و جذابیت آکروباتیک پاراگلایدر را بدهند. علاوه بر این، بال این امکان را برای مربیان با تجربه فراهم می کند تا خلبانان آکرو آینده را با آن مربی کنند. TWINFORCE RE4 به خلبان باتجربه اجازه می دهد تا طیف کامل مانورهای آکرو را در دسترس مسافران قرار دهد. از آنجایی که نیازهای هوانوردی و ذهنی برای خلبان TWINFORCE بسیار چالش برانگیز است، گلایدر فقط به خلبانانی واگذار می شود که قادر به اثبات توانایی خود هستند.

وقتی صحبت از لبه پیشرو به میان می‌آید، Strobl برای بهبود جریان ورودی در ناحیه بینی، به طراحی با تکنولوژی پیشرفته معمولی U-Turn با اندازه‌های باز بهینه شده برای فشار و دماغه پروفایل دقیق (PPN) متکی است. در مطابقت با سوپاپ های موجود در بادبان پایین، گلایدر یک سلاح پویا خالص است. هوادهی اضافی از طریق شیرهای تعادل فشار (PBV) در بادبان پایین یک اختراع نوآورانه توسط U-Turn است. از طریق PBV، بال فشار دینامیکی لازم را حتی در زوایای حمله ناخوشایند فراهم می کند و بنابراین دامنه تحمل بالاتری را در زوایای شدید حمله که در طول پرواز آکروباتیک رخ می دهد، ارائه می دهد. طراحی کراسپورت فشار بالا (HPCD) هوادهی جانبی را برای فشار داخلی متعادل بال بهینه می کند. تمام نقاط اتصال چندین بار تقویت می شوند. مانند سایر گلایدرهای U-Turn، TWINFORCE RE4 به عملکرد امنیتی Stabilo (SSF) نیز مجهز است تا به سرعت وضعیت را هنگام انجام یک حرکت نوسانی حل کند.

TWINFORCE RE4 با بالاترین کیفیت پردازش شده و برای دوام در زیر بارهای شدید طراحی شده است. تجربه برتر در زمینه آکروباتیک نیز توسط U-Turn در طول توسعه مواد خود کمک شده است. از این رو ماده آکرو PX40 که توسط U-Turn توسعه یافته است نیز در TWINFORCE RE4 استفاده می شود. یک پوشش بی‌سابقه ارزش‌های بلندمدت برجسته و مقاومت پارگی بهینه را ارائه می‌کند. PX40 در حال حاضر قوی‌ترین پارچه‌ای است که می‌توان از آن برای ساخت بال استفاده کرد – و TWINFORCE RE4 قوی‌ترین بال ساخته شده است.

رنگ
01
اندازه
31

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...