جوکر

Joker

از {{model.count}}
169,500,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
اندازه
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 پس از تقلیدهای بی‌شماری، زمان بازتعریف دینامیک و دادن فشار به صحنه آکرو با جوکر جدید فرا رسیده بود.

تغییر بازی

JOKER قواعد بازی را دوباره تعریف می کند - اصل دینامیک خالص، قدرت اضافی بدون سازش را با سرعت چرخش بالا به آکروباتیک پاراگلایدر بازمی گرداند. یک بار دیگر در مورد یک سنگ محک جدید است. بال حرفه ای دینامیک عملکرد محور را با هندلینگ بسیار دقیق ترکیب می کند - "تنها چیزی که لازم است کمی فشار است". JOKER قوانین را نادیده می گیرد و فشار بالای سایبان را در بین مانورها نیز حفظ می کند. مسئول آن دریچه‌های بادبان پایینی (PBV) هستند که توسط U-Turn در ترکیب با هندسه بهینه فشار لبه جلویی توسعه یافته‌اند. علیرغم دینامیک بالا، JOKER دارای یک سایبان-هارمونی متعادل است، به همین دلیل است که واکنش ها نیز نرم هستند.

بال نه تنها تمام مانورهای آکرو را خیلی سریع انجام می دهد، بلکه به خصوص در مورد اتصالات امتیاز می گیرد. از طریق دینامیک بالا و ویژگی‌های چرخشی فوق‌العاده گلایدر، می‌توان تمام مانورها را دقیقاً به سمت آن هدایت کرد و با هم ترکیب کرد. رفتار پاسخ مستقیم و بسیار دقیق است، با این حال، بال در صورتی که کم نور کمی کاهش یابد، چشم پوشی می کند. بال جمع و جور فشار داخلی بالایی با حداقل تاخیر کنترل دارد و بازخورد ملایمی را ارائه می دهد. فشار در استابیلو به ویژه چندین بار بهبود یافته و پایه ای برای ویژگی های چرخشی برجسته در تمام مانورهای منفی ایجاد می کند. بروک واتنال، ورزشکار استثنایی و خلبان تیم Acro-Team، در طول توسعه مسئولیت را بر عهده داشت و در طول یک سال مراقب اصلاح دقیق در هر اندازه بود. در این مکان همچنین می‌خواهیم از خلبانان بی‌شماری آزمایش جوکر که بازخورد خود را در Organyá ابراز کردند و از این طریق به کمال این بال آکرو کمک کردند تشکر کنیم. JOKER برای ترفندهای پیچ خورده بهینه شده است، بنابراین تریمر برای تمیز نگه داشتن رایزرها کنار گذاشته شد.

ارنست استروبل، اسطوره سازنده Acro، به طراحی معمولی U-Turn با فناوری پیشرفته لبه جلویی با اندازه‌های دهانه بهینه شده برای فشار و دماغه نمای دقیق تقویت‌شده (PPN) برای بهینه‌سازی جریان اطراف در ناحیه دماغه اعتماد دارد. PPN+ علاوه بر این، تک تک سلول‌ها را در شکل نگه می‌دارد و درآمد هوا را از طریق میله‌هایی که در وسط دهانه‌ها کار می‌کنند تضمین می‌کند - در ترکیب با سوپاپ‌های بادبان پایین که یک سلاح پویا خالص است. هوادهی اضافی از طریق شیرهای تعادل فشار (PBV) در بادبان پایین یک نوآوری توسط U-Turn است. از طریق PBV، بال فشار لازم را حتی در زوایای حمله شدید در ایروباتیک فراهم می کند. طراحی پرفشار متقاطع (HPCD) هوادهی جانبی را بهینه کرده و فشار داخلی متعادلی را برای گلایدر فراهم می کند. تمام نقاط اتصال خط چند برابر تقویت می شوند. مانند همه گلایدرهای U-Turn Acro، JOKER نیز مجهز به عملکرد امنیتی Stabilo (SSF) است تا به سرعت مشکلات احتمالی ناشی از حرکات نوسانی را برطرف کند.

JOKER با کیفیت بسیار بالا ساخته شده و برای دوام طولانی در زیر بارهای شدید طراحی شده است. نوآوری‌ها و تقویت‌های متعدد نیاز به فرآیند تولید بسیار پیچیده دارد. در JOKER U-Turn همچنین به جدیدترین نسل نسخه تصفیه شده PX40 پارچه‌ای Thriller اعتماد دارد. فقط موادی که آزمایش‌های طولانی‌مدت گسترده‌ای را پشت سر گذاشتند و ارزش‌های خوبی از خود نشان دادند در JOKER استفاده شدند. اما همچنین در پردازش همه چیز برای اطمینان از دوام طولانی و وفاداری فرم انجام می شود، که شامل دوخت های تقویت شده و تقویت شده در نقاط اتصال خط و نوارهای V است. اتصالات خط به محافظت از حلقه خط (LLP) مجهز شده اند. بدین ترتیب هسته کولار به حلقه اتصال متصل می شود که علاوه بر این از گیر افتادن خطوط در نقطه جدا شدن جلوگیری می کند.

رنگ
01-02-03
اندازه
16-17-18-20

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...